رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تماشاگه راز (1) : لزوم مبارزه با مکاتب منحرف در فضای مجازی
#1
Thumbs Up 
دین مبین اسلام با تعلیمات در خشان الهی همواره قلب های میلیونها انسان تشنه حقیقت را در طول تاریخ به خود جذب نموده و هم اکنون نزدیک به 5/1 میلیارد انسان ، خود را مفتخر به مسلمان بودن و مسلمان زیستن میدانند.تعلیمات آسمانی اسلام همه مرزها و همه افکار را در نوردیده و با سرعت خیره کننده ای قلوب انسانها بویژه در مغرب زمین را فتح مینماید.

هم اکنون بسیاری ازمردم غرب بخصوص آمریکا علاقمند به شنیدن ومطالعه تعلیمات قرآن شده وهمه روزه اخبار تشرف این افراد به دین مبین اسلام در گوشه و کنار گیتی شنیده میشود.

زورمندان واستعمار گران و قدرت طلبان جهانی که مایل نیستند شاهد گسترش تعلیمات الهی و ظلم ستیز اسلام باشند با انواع نقشه ها و حیله ها در صدد خاموش کردن این نور الهی هستند. یکی از نقشه ها و حیله های قدرتهای شیطانی درطول تاریخ ،ایجاد مذاهب باطل وانحرافی برای فریب دادن مردم وایجاد مانع برای گسترش نور الهی و تعلیمات صحیح انبیاء بوده است. در تاریخ دویست سال اخیر که دوران استعمار ستیزی و مبارزه ملتها علیه استعمار گران بوده است،بیش از پیش شاهد ایجاد مذاهب باطل و فرقه های انحرافی بوده ایم و این مذاهب نقش عمده ای در تخریب وحدت ویکپارچگی عقیدتی و ملی کشورهای مسلمان و فراهم نمودن زمینه برای نفوذ قدرتهای اجنبی در میان مسلمانان داشته اند.

یکی از فرق ساختگی و باطلی که با حمایت های پنهان و آشکارقدرتهای سلطه طلب در حدودیکصدو شصت سال قبل در ایران بوجود آمد،فرقه بهائیت بوده است.حمایت ها و پشتیبانی های دول استعمار گر از این فرقه در لابلای آثار مکتوب رهبران فکری این فرقه موجود و دهها مدرک و سند غیر قابل انکار در دسترس میباشد.

از آنجائیکه پیروان و طرفداران این فرقه با حمایت تشکیلات سراسری بهائیت ،محیط اینترنت را جولانگاه ارائه افکار و عقائد خویش نموده وبه وسوسه گری وتبلیغ عقائد خویش مشغول گردیده اند لذا مسلمانان آگاه و روشن فکر با غیرت وحمیت دینی در صدد ایجاد وبلاگها وسایتهای متعدد اینترنتی جهت روشنگری ماهیت این فرقه و ارائه چهره واقعی رهبران این مکتب ساختگی بر آمده اند.

به منظور راهنمائی علاقه مندان به مطالعه این فرقه وکمک به کسانی که مایل به انجام طرح های پژوهشی وتحقیقاتی در مورد بابیت و بهائیت هستند وبا استعانت از عنایات خداوند متعال تعدادی از پژوهش های مفید و ارزشمند تاریخی برای شناخت بهتر بهائیت و اهداف شوم آن با نام "تماشاگه راز" تقدیم دانش پژوهان و حقیقت طلبان میگردد.

وبلاگ چرا بهایی نیستم
سلام خدا بر شهیدان
پاسخ }}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان