رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرقه شیطانی فالون دافا؛ زیر پر و بال کاخ سفید
#1
فرقه شیطانی فالون گنگ، که پیروانش سابقاً در ایران فعالیت داشتند با حمایت آمریکا در حال تاسیس مراکز جدید در نقاط مختلف دنیا هستند و با کمکهای مالی جدید اقدام به خرید املاک مرغوب می‌کنند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، این فرقه در نقاط مختلف دنیا فعالیت دارد که ثروت هنگفتی را برای رئیس آن به ارمغان آورده است به طوری که سرکرده فرقه به محض ورود به آمریکا در 1998 با کمک مقامات آمریکایی ملکی مرغوب در نیویورک خریداری کرد و در سال بعد از آن نیز ملکی دیگر در نیوجرسی خرید تا مرکز خود را در کشوری که بیشترین حمایت‌ها را از فرقه شیطانی به عمل می‌آورد دایر کند. این املاک و برخی اقلام دیگر از جمله مواردی است که رسماً توسط این فرقه اعلام شده است و شامل املاک، نقدینگی و گردش پول این فرقه نمی‌شود دارایی‌هایی به هیچ عنوان اعلام نمی‌شوند. به گزارش وال‌استریت ژورنال و پایگاه روزنامه ایندیپندت در آوریل 2006، هزینه‌های صرف شده این فرقه برای تصاحب املاک در ایالات متحده مبالغ قابل توجهی به حساب می‌آیند.[عکس: 201207-71.jpg]

تجمع این فرقه در جلوی نماد ابلیسک، واشنگتن دی سیگفته می‌شود این فرقه به جهت فراهم ساختن مراکزی با امنیت بالا، املاک خریداری شده را با امکانات فراوانی تجهیز می کند و ارزش این املاک نزدیک به دو برابر افزایش می‌یابد. ارزش دقیق مایملک لی هونگ‌زی در نقاط مختلف دنیا مشخص نیست ولی آنچه که مسلم است وی در ایالات متحده به عنوان حامی فرقه یک مولتی میلیونر به حساب می‌آید. این مسلماً برای فردی که گفته می‌شود سابقاً در قسمت موسیقی ارتش چین بوده و پرومپت می‌نواخته زندگی بسیار مرفهی است و نشاندهنده این است که تجارت مرشد و شاگردی به ویژه وقتی با حمایت غرب همراه باشد، بسیار پول‌سازتر از پرداختن به موسیقی و یا هر شغل دیگری است.

[عکس: 20121.jpg]

مراسم نمایشی این فرقه در جلوی کاخ سفید که با حمایت افرادی از کنگره آمریکا همراه بود

[عکس: 1712_Congresswoman_IleddanaRos-Lehtinen_LisaFan.jpg]
ایلینا رز لتینن و دانا روهراباخر، نمایندگان کنگره آمریکا در حمایت از فرقه شیطانی فالون دافا

انسان را یاد حمایت نمایندگان کنگره آمریکا از منافقین می اندازد[عکس: 201.jpg]


فرقه فالون‌گنگ یا فالون‌دافا نام فرقه‌ای‌ است که توسط لی‌جونگ‌زی در 1992 در چانگ‌چون کشور چین بنیان‌گذاری شد. این فرقه در ابتدا مجموعه‌ای از تمارین بدنی جلوه می‌کرد ولی به تدریج ماهیت خود را بیشتر نمایان کرد. پیروان این فرقه ادعا می‌کنند رئیس فرقه، توانایی‌های جادویی دارد. آنها ادعاهای پر آب و تابی از به اصطلاح قدرت فوق‌العاده وی را بین شاگردان پخش می‌کنند تا میزان تاثیر معنوی وی بر شاگردان افزایش یابد. یکی از نمونه‌های این قدرتهای ادعایی جلوگیری از برخورد ستاره دنباله‌داری است که مریدانش ادعا می‌کنند تمام دنیا را دچار فاجعه می‌کرده است!!! البته جالب است که این ادعا بنا به نظر دانشمندان نادرست و موهوم بوده است. البته کمی مضحک است که کسی خطری موهوم را اعلام کند و سپس ادعا کند وی بوده که خطر موهوم را از بین برده است. در موردی دیگر وی ادعا کرد که با قدرتش از جنگ جهانی سوم جلوگیری کرده است!!!

[عکس: 21.jpg]

جونگ زی، خود را بودای زمانه معرفی می‌کند و قدرتی ما فوق تفکر بشر به خود نسبت می‌دهد. وی حتی تفکرات نژادی دارد و باورهای خاصی در مورد افرادی که حاصل از ازدواج‌های قوم و خویشی هستند تعلیم می‌دهد. وی گفته است: "وجود افرادی با نژاد مخلوط، ابزار توطئه بیگانه (موجود فرازمینی) برای از بین بردن ارتباط بشریت با بهشت می‌باشد." و " پیوند‌ بین نژادهای مختلف، به نوعی بخشی از توطئه موجودات شر فرازمینی است." برخلاف وی که در خانه‌های گران‌قیمتش زندگی می‌کند پیروانش چنان تحت تاثیر و باور قدرت وی می‌باشند که حاظرند حتی از جانشان برای او بگذرند و یا ثروت خود را در اختیار وی بگذارند.
او همچنین مانند دیگر مدعیان خدایی مانند سای بابا، ... خود را قدرت مطلق دنیا می‌داند و حتی با ترکیب کردن مطالبی از همه ادیان ادعا می‌کند که همه مردم بدون اینکه بدانند با وی بیعت کرده‌اند و اوست که تنها حفاظت کننده جهان می‌باشد، هرچند که وی نتوانسته از هیچ یک مریدانش دفاع کند. وی تعلیم می‌دهد که درمان بیماری منجر به سرکوب مجازات گناهان در تناسخ‌های قبلی می‌شود که باعث شده تا مریدانش به درمان نپردازند و به اصطلاح کارماهای خود را پاک کنند. وی همه ادیان و مذاهب را غیر خودش شیطانی می‌داند و خود را تنها پناه در برابر شیطان معرفی می‌کند. مریدانش باید برای تزکیه وی را در حالت تمرکز، تجسم کنند و تمارین بخصوصی را با تصاویر وی به انجام در بیاورند این موارد باعث می‌شود مریدان تجسم دروغین وی را در ضمیر خود تثبیت کنند که به همراه ادعاهای پوچ باعث می‌شود تا مریدان از او غولی بزرگ ترسیم کنند و به دلیل ترس و انفعال حاصل شده در درونشان که بوسیله تمرینات ایجاد شده از شکایت در خصوص فعالیتهای وی دوری کنند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
#2
خیلی مفید بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان