نظرسنجی: آیا به نظر شما می توان با خواهران و برادران اهل سنت کنار آمد؟؟؟
آری باید کنار آمد
نه به هیچ وجه نباید از خون مادرمان بگذریم
بنابر شرایط باید سکوت کنیم
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رجعت چیست؟
Star 
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دارم خدمت تمامی دوستان عزیز و مهربان و مومنی که در حال بازدید از این صفحه هستند . بسیار خشنودم که در یک جمع شیعه پا گذاشتم و همه خودی هستن!

دوستان مسئله ای وجود داره به اسم رجعت در دین و رجعت در قیام حضرت مهدی (عج) که متاسفانه به خوبی از هم تفکیک نشدن.من مشتاقم که در مورد این رجعت ها بدونم از اونجایی که خداوند چندین بار هم ماجرای زنده شدن انسان ها رو به خوبی بیان می کنه و می گه که آیا فکر می کنی این کار رو نمی کنم ؟

می خوام بدونم این مسئله در دین و قرآن معنی به رجعت انسان ها داره یا زنده شدن آنها در روز قیامت

به شیوه بهتر رجعت نوعی بازگشت و قرار گرفتن بدترین ها در برابر بهترین هاست به طوری که می دونیم امام زمان (عج) انتقام خون مادرش فاطمه زهرا (س) رو هم از قاتلانش می گیره و اونها رو به اذن خداوند زنده می کنه

اما در حوالی همچنین تحقیقی مسئله به جایی می رسه که می شه گفت باید بدونیم امام زمان ما چقدر حکومت می کنه و در چه شرایطی با چه تعداد یاری ظهور می کنه و امامان ترجیع یافته کدام امام ها هستند و اون بدترین هایی که گفته شده کدوم ها هستند چون هم خلفای بنی امیه و هم خاندان ابوسفیان و همچنین خلفای عباسی از بدترین های ذکر شده در طول تاریخ هستند پس برای انتقام گرفتن از اونها باید یا یک نایب باشه یا خود شخصی که به اون ظلم شده پس آیا امام زمان (عج) نایب هستند یا اینکه خود 14 معصوم رجعت دارند؟!!

ممنونتون می شم اگر لینک تحقیقات و یا مطالب مفیدی که دارید رو در اختیارمون بذارید به هرحال مسئله رجعت حدودا در بین مسلمانان ناکام و گمنام مونده و شک و شبهه زیادی هست.

لطف کنید بدون ذکر منبع موثق مطلبی رو داخل صفحات وب نگذارید چون شاید بدون اطلاع شما ازش و یا از شما ، سوءاستفاده سایبری بشه./

اجرتون با آقا صاحب الزمان

یاعلیShy
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان