رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشان های صهیونیستی در المپیک 2012
#1
به نام خدا

بخوانید و نظر بدهید.

طبق روال معمول المپیک های قبلی کمیته ملی المپیک انگلیس هم نمادی را برای این بازی ها طراحی و از آن رونمایی کرده ؛ نمادی که در نگاه اول چیزی جز یک مجموعه عناصر گرافیکی نیست . اما کمی دقت از سوی بیننده باعث میشود نیت شوم طراحان صهیونیست این نماد برای همه روشن شود .به محض پرده برداری و نمایش این لوگو سر و صدای رسانه های انگلیس در اعتراض به نحوه طراحی آن بلند شد.طبق افشاگری های رسانه های انگلیس در لوگو طراحی شده برای المپیک نمادهای صهیونیستی به چشم میخورد. بعد از مراسم رونمایی از این لوگو اعتراضات فراوانی به شرکت طراح شده . معترضان طراحی صورت گرفته را فرصت طلبی شرکت طراح لوگو می دانند و معتقدند مسائل نژاد پرستانه در آن به کار رفته تا با این حربه نماد رژیم صهیونیستی ازطریق لوگوی رسمی بازی های المپیک به نمایش در بیابد .طراحی لوگو مسابقات به عهده شرکت یهودی "ولف اولینز" سپرده شده بود که این شرکت با دریافت مبلغ 400000 پوند این لوگوی جنجالی و جهت دار را طراحی کرده. مدیر این کمپانی در حال حاضر، آقای "Wally Olins" است که هم خود و هم پدرش فراماسون بوده اند.
با توجه اندک به این لوگو به راحتی می توان متوجه شد که کلمه (zion ) به طرز ماهرانه ای در آن جا شده است .
[عکس: zion-2.jpg]
نشان صهیونیستی برای المپیک 2012
یک محقق انگلیسی نیز در ژوئن 2009 در یک برنامه جنجالی در رادیو لندن با اسناد و مدارک از این ماجرا پرده برداشت .او در جملات تند خود گفت : طراحان آن شرکت یهودی هستند و چندان عجیب نیست که حامی صهیونیسم باشند.این محقق ادامه داد نشان رسمی بازی های المپیک به هیچ عنوان عدد نیست . مثلا در این طرح 2 با z آمده، یک با حرف i به رشته تحریر درآمده ، صفر با حرف o نوشته شده و عدد 2 پایانی نیز با حرف N که با زاویه به کار رفته نوشته شده است .اگر به این تصویر دقت کنیم و لوگوی طراحی شده را در جهت عقربه های ساعت بچرخانیم واژه 2012 را عدد خواهید دید .

ضمنا شباهت لوگوی مسابقات المپیک به موزه هولوکاست که در آلمان واقع شده نیز جالب توجه است . همان طور که در شکل زیر میبینید .شکل این موزه هم تداعی کننده همان کلمه (zion ) است.

نشان صهیونیستی برای المپیک 2012

نشان های صهیونیستی در المپیک 2012

از دیگر نشانه هایی که در این مسابقات به کار رفته یک عروسک تکــــ چشم است که نماد رسمی این بازی هاست . که حتی گفته میشود حروف بالای سر این عروسک ها که M و W است اشاره به دوعدد 13 و 26 دارد که این دوعدد مورد علاقه ماسون هاست. زیرا M سیزدهمین حرف لاتین است و W بیست و سومین عدد که به علاوه تعداد خطوط بالای W میشود 26 (البته صحت مورد آخر دچار تشکیک است )

شكل m اول اسم ماسون هست ودرعروسك بعدي كه به اسم w هست اگردقت كنيدبه شكل هرم مي باشد

[تصویر: 11005mascotstand.jpg]
در هر صورت ما باید نیت شوم این طراحان را به گوش مردم جهان برسانیم و مقابل افرادی که به دنبال ترویج رژیم صهیونیستی هستند ایستادگی کنیم .
وبلاگ اخرالزمان http://www.akharoazzaman.blogfa.com
پاسخ }}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان